Son yıllardaki Ekonomik koşullar, piyasalarda durgunluk yaratırken,  Sektörde çeyrek asırlık geçmişi ile adından söz ettiren ‘Toyota Plaza Aydoğan’ın karnesinin, başarı notlarıyla dolduğu gözlendi.

25 Yıldır Çanakkale’de Toyota Bayisi olarak hizmet veren Toyota Plaza Aydoğan, çeyrek asırlık tecrübesi ile yine müşterilerini memnun eden marka olmayı başardı.

Müşterilerin memnuniyeti; Plazaya ödül olarak geri döndü. Toyota tarafından verilen 9 farklı ödülün 5’ine sahip olan Toyota Plaza Aydoğan, 2023’ün en çok beğenilen firması olarak zirveye Ulaştı.

PLAZA AYDOĞAN’DA, 5 ÖDÜLÜN GURURU.

Tarihinde birçok kez üst üste ödüller kazanan Toyota Plaza Aydoğan, 2023’te aldığı 5 ödülün gururunu Çalışanları ile birlikte yaşadı.

Önceki akşam gerçekleştirilen personel ve ödül gecesinde çalışanları bir araya getiren Toyota Plaza Aydoğan yönetimi başarısını çalışan ve müşterileri ile de paylaştılar.  Toyota Plaza Aydoğan yönetimi tarafından gerçekleştirilen geceye  Satış Sonrası Bölge Müdürü Yaşar Yıldız, Satış Bölge Müdürü Ahmet Koçyiğit, Toyota Plaza Aydoğan Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Aydoğan,  Toyota Plaza Aydoğan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Beytullah Aydoğan, personel ve  davetliler katıldı.

----------------------

TOYOTA’NIN 9 BÜYÜK ÖDÜLÜNDEN 5’İ,

‘TOYOTA PLAZA AYDOĞAN’A

------------------------ 

Çanakkale’deki Toyota Bayiliğinde Çeyrek asrı geride bırakan Toyota Plaza Aydoğan, 2023’ü yine zirvede tamamladı. Toyota  Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından verilen  9 ödülden 5’ini alan Toyota Plaza Aydoğan, müşterilerin de gözdesi oldu.  Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan ve  müşterilerin her sorununu profesyonelce çözüme kavuşturarak güven veren Toyota Plaza Aydoğan, 2023 yılında verilen  Satış Müşteri Memnuniyeti ödülü, Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti ödülü, Bayi Performansı Satış öncüsü ödülü, Bayi Performansı Satış Sonrası  ödülü ve Şehirdeki en iyi Bayi yolculuğu öncüsü   ödüllerine layık görüldü. 

Tarihinde birçok kez üst üste ödüller kazanan Toyota Plaza Aydoğan, 2023’te aldığı 5 ödülün gururunu Çalışanları ile birlikte yaşadı.

Önceki akşam gerçekleştirilen personel ve ödül gecesinde çalışanları bir araya getiren Toyota Plaza Aydoğan yönetimi başarısını çalışan ve müşterileri ile de paylaştılar.  Toyota Plaza Aydoğan yönetimi tarafından gerçekleştirilen geceye  Satış Sonrası Bölge Müdürü Yaşar Yıldız, Satış Bölge Müdürü Ahmet Koçyiğit, Toyota Plaza Aydoğan Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Aydoğan ,  Toyota Plaza Aydoğan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Beytullah Aydoğan , personel ve  davetliler katıldı.

Bu Ödüller Bir Başarının Sonucu

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Satış Sonrası Bölge Müdürü Yaşar Yıldız, 12 aylık bir emeğin sonucu ödüller olduğunu vurgulayarak “12 ay 36 gün ve 24 saatte gün gün dakika dakika bir emeğin sonucunda, yıkamacı arkadaşlarımızdan başlayıp teknisyen ekip,  satış desteğe kadar  herkesin ilmek ilmek işlediği  bir başarının sonucu bu ödüller.  Çok basit olarak görmeyin bu ödülleri. Çünkü 62 tane bayimiz var ve bu 62 bayimizin yarıştığı toplam 9 tane ödülün 5’ini  bir bayi,   Toyota Plaza  Aydoğan aldı ve onun için bir aradayız.  Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Aydoğan Plaza İçin Bu Bir İlk Değil

Satış Bölge Müdürü Ahmet Koçyiğit de bu başarıların daha önce de yaşandığını hatırlattığı konuşmasında “Ben 12 ay boyunca her gün bu süreci takip eden, her ne kadar sattığımız araçlar Hybrid de olsa, içten yanmalı bir motorun kuvveti ile hiç durmadan çalışan ve motivasyonunu hiç düşürmeyen, her zaman için başarı odaklı yaklaşan, bu süreç içerisinde plazamızdan içeri girmiş her müşteriye güler yüzünü eksik etmeyen,  tüm ekiplerimize, bir şekilde temas eden  tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Bugün 5 ödülün takdimini gerçekleştireceğiz.  Bu Toyota Plaza Aydoğan tarihinde daha önce de yaşanmış ve bu bir ilk değil. Nicelerini de görmeyi ümit ediyorum.  Bu yüzden bu süreçte emeği geren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Başarı Müşterilerimiz ve Hepimizin

Toyota Plaza Aydoğan Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Aydoğan ise yaptığı açıklamada “Bu akşam burada başarımızın kutlamasını yapıyoruz. Biz bu sene Toyota Bayi olarak 25. Yılı doldurduk ve kocaman bir aile olduk.  Bu akşamın önemi de ödüllerdi.  Biz geçen hafta Yunanistan’da Bayiler toplantısındaydık.  Orada verilen ödülün beş tanesini aldık. Nasılsa sıra bize gelecek diye Beytullah bey ile bizi sahneden bile indirmediler.  Bu da bizim için çok büyük ve tarif edilemez bir onur.  Bunu da siz Çalışanlarımızla birlikte yaşıyoruz.  Sizlerin hizmet ve güler yüzü olmasaydı bu ödüller olmazdı.  Ben her zaman söylüyorum bu ödüllerin sahibi en öncelikli Müşterinin kendisi.  Bizde de patron müşterinin kendisidir.  Ben belki görmem ama bu başarı bir 25-50 yıl daha devam edeceğinden eminim.  Çünkü sistemli olarak sizler çok güzel çalışıyorsunuz.  Bu başarıda hizmetlisinden, bekçisinden teknik servisine kadar herkesin emeği var. Onurlu ve gururluyuz, sizlerle de gurur duyuyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından 2023 yılında verilen 9 ödülün 5’ini alan Toyota Plaza Aydoğan’a bir kez daha Satış Müşteri Memnuniyeti ödülü, Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti ödülü, Bayi Performansı Satış öncüsü ödülü, Bayi Performansı Satış Sonrası  ödülü ve Şehirdeki en iyi Bayi yolculuğu öncüsü   ödülleri takdim edildi. Program pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

 

Tuba Demirtaş

Foto:BHA