AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapan eski il başkanı Avukat Gültekin Yıldız, en çok çalışan adayların başında geliyor.
 
AK Parti İl Başkanlığı görevinin ardından AK Parti Teşkilatlarıyla bağını hiçbir zaman koparmayan Avukat Gültekin Yıldız, ilçe ilçe, belde belde, köy köy gezerek teşkilatla buluşuyor. Partililerden adaylığı konusunda destek de isteyen Yıldız, partililerle hem hasret gideriyor hem de istişarelerde bulunuyor.

14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde Çanakkale'nin Meclis'teki temsilcisi olabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Lapseki'ninde aralarında bulunduğu tüm ilçe başkanlıklarına giden Yıldız, partilerle bir araya gelerek, görüşmeler yapıyor. AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin ve yönetim kurulu üyeleriyle de geçtiğimiz gün buluşan Yıldız, "AK Parti Lapseki İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.Misafirperverliğinden dolayı Lapseki İlçe Başkanımız Av.Namık Ergin'e ve Lapseki İlçe teşkilatımıza teşekkür ederim" dedi.

Arzu Baladur