Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve İş adamı Şadan Olmaz’ı makamında ağırladı.
Ziyarette, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ramazan Eren yer aldı.
Samimi ve sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz Çanakkale’de ekonominin canlanması ve istihdamın arttırılması için Borsa olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, İş adamı Şadan Olmaz ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ramazan Eren’e bilgiler verdi.
Edirne ve Çanakkale hububat sektörünün durumu ve 2023 yılı bitki sağlığı hakkında karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette ayrıca, Edirne Ticaret Borsası ve Çanakkale Ticaret Borsası olarak gerçekleşecek müşterek çalışmalar üzerinde duruldu.
Edirne Ticaret Borsası ile her zaman işbirliği içerisinde çeşitli çalışmalara imza atabileceklerini ifade eden Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, nazik ziyaretleri için Borsa Başkanı  Öztürk’e teşekkürlerini sundu.
Haber Merkezi