Türkiye'nin ve Avrupa ile Asya'nın tek Türk VIP araç dizayn şirketi olan Dr. İnce Vip CAR’s, Biga'da faaliyet gösteriyor. Şirketin sahibi Metin İnce, 29 yıllık deneyimiyle sektörde yenilikçi ve kişiye özel tasarımlar sunuyor. Dr. İnce Vip CAR’s, araçların iç dizaynında sunduğu özel çözümlerle dikkat çekiyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

 

Metin İnce, “29 seneden beri bu işi yapıyorum. Sevgi ve saygıyla yapıyoruz ve çok özel arabalar tasarlıyoruz. Araçlar Avrupa'dan, Arabistan'dan, dünyanın dört bir yanından geliyor. Yılı hiç önemli değil, çok eski antika arabalardan en yeni modellere kadar her türlü araçları dizayn ediyoruz. Bizim yaptığımız her modelden bir tane var. Vito VIP bizim için çocuk oyuncağı gibi geliyor.” ifadelerini kullandı.

 

Dr. İnce Vip CAR’s, araçların iç dizaynında yüzlerce farklı proje ve malzeme örneği sunarak, müşterilerinin hayallerindeki VIP aracı yaratıyor. Hakiki İtalyan deri döşemeler, gerçek maun kaplama mobilyalar ve touch panelle kontrol edilebilen elektrikli ünitelerle, müşterilerine üst düzey konfor ve lüks sunuyor.

 

Firma, sektöre yenilikler katarak standart kalıpların dışına çıkan öncü bir marka olarak, araçları ofis ve yaşam alanı olarak yeniden tanımlıyor. Gün ışığı aydınlatma, otomatik inen kolçaklar gibi detaylarla konforu artırırken, en son teknolojiyle donatılmış araçlar sayesinde müşterilerine ferah ve işlevsel mekanlar sunuyor.

 

Dr. İnce Vip CAR’s, kişiye özel tasarımlarının yanı sıra, araç içindeki tüm elektronik fonksiyonları ipad ile kontrol edebilme imkanı sağlıyor. Ergonomik koltuklar, entegre navigasyon ve multimedya sistemleri, soğutucular ve ambiant ışık düzeni gibi detaylarla yolculukları daha keyifli hale getiriyor.

 

Şirket, döşeme ve ahşap işçiliğinde babadan oğula geçen bir geleneği sürdürüyor. %100 hakiki İtalyan deri ve üst sınıf Alman suni deri gibi kaliteli malzemeler kullanarak, müşterilerine en yüksek standartları sunuyor. Tüm elektronik cihazlar, TÜV ve TSE onaylı malzemelerle aracın orijinal haline zarar vermeden monte ediliyor.

 

Metin İnce, müşteri odaklı yaklaşımlarını şu sözlerle özetliyor: “Biz biliyoruz ki referans, arkamızda bıraktığımız işlerin sayısı değil, yanımızda yer alan dostlarımızın sayısıdır. İşte bu yüzden, nicelik değil nitelik odaklıyız.”

 

Dr. İnce Vip CAR’s, yurtiçinde ve yurtdışında sunduğu yenilikçi ve alışılmışın dışında VIP tasarımlarla büyümeye devam ediyor. Amacı, her zaman en iyisi ve en güvenilir olmak.

 

haber Merkezi