Toplantıya, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Bülent Güven, Kalite Geliştirme ve Kurumsal İzleme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Kan, Komisyon Üyeleri, Öğrenci Kalite Komisyon Üyeleri ve Öğrenci Senatosu Üyeleri katılım sağladı.

 “Biz tüm iyileştirme çalıştırmaları kapsamında yapılan her işi öğrencilerimiz için öğrencilerimizle birlikte yapıyoruz” diyerek başladığı konuşmasında Rektör Erenoğlu; “Sizler bizim en büyük iç paydaşımızsınız. Mezun olduktan sonra ise en büyük dış paydaşımız olarak bizleri temsil etmeye devam edeceksiniz. Sizlerle yaptığımız her işin çıktısına güveniyoruz. Bu toplantıda da bu çıktıları değerlendireceğiz” dedi ve katılımları, katkıları için öğrencilere teşekkür etti.

 

Öğrenci Kalite Komisyon Başkanı Beyza Hamdiye Güner, kalite ve iyileştirme çalışmalarının sonuna yaklaşırken değerlendirme sürecinde işleyişin nasıl yürütülmesi gerektiği konusunda komisyon üyelerine bir sunum gerçekleştirdi.

 

Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Bülent Güven ise öğrencilerin süreç içerisinde yaptıkları çalışmalara değinerek öğrencilerin sürece verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 

 

Toplantı, üyelerin iyileştirme önerileri ve sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.

 

Kaynak: ÇOMÜ