112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Ali Muhittin Varol, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Orman Bölge Müdürü Enver Demirci, İl Emniyet Müdürü Celal Taşci, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, Kaymakam Adayları Hakan Vatansever, Mustafa Çolak ve Salih Aydın, Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim Tarı, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu ve kurum temsilcileri katıldı.
112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısında; acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki iş birliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan faaliyet raporu ve planlanan faaliyet konuları görüşüldü. Toplantıda; Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim Tarı tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verildi. Görüş ve önerilerin ardından 112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısında 112 Acil Çağrı Hizmetlerinde 2022 yılında başarılı AÇM personeli Goncagül Uğurlu Koçer ve Jandarma personeli Fırat Doğan’a Vali İlhami Aktaş tarafından plaket verildi.
Ardından, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevli 17 Çağrı Karşılama Memuru yemin etti. Personelle bir süre sohbet edip çalışmalarında kolaylık dileyen Vali İlhami Aktaş, bundan sonraki memuriyet hayatlarında başarılar diledi. Toplantının ardından, 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, personelle bir süre sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi alarak, görevlerinde başarılar diledi.
 
Haber Merkezi