14 Mayıs'ta yapılacak olan 13. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçim çalışmaları devam ediyor. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, seçim çalışmalarını son hızıyla sürdürüyor. Uz, Lapseki pazarında Lapsekililerle bir araya geldi. Lapseki'de kıraathane ziyaretleri de gerçekleştiren İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Lapsekililerden 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde destek isteyen İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, çiftçilerle ilgili tarım konusunda atılacak adımlardan bahsetti.
 
İYİ Parti Çanakkale İl teşkilatı tarafından Cuma Pazarı'nda stant kuruldu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği stant çalışmalarına İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz da katıldı. Çanakkaleli vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 7'den 70'e İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, sevgi gösterileriyle karşılaştı.
 
İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, daha sonra Eceabat ilçe örgütüyle bir araya geldi. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, Lapseki esnafıyla bir araya gelerek sohbet etti. Milletvekili adayı Uz, daha sonra köy ziyaretleri gerçekleştirdi. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz'un düzenlediği esnaf ve köy ziyaretlerine İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Müberra Çakır, İYİ Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi Fehim Tiryaki, İYİ Parti Bursa üyeleri Berk Demirpolat, Furkan Alton ve İYİ Partili yöneticiler katıldı.
 
İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, özellikle köy ziyaretlerinde köy halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Milletvekili adayı Uz, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet ederek, sorunlarına çözüm yolları aradı. Uz, ayrıca 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti'nin politikalarından bahsederek vatandaşlardan seçimlerde destek istedi. Özellikle köy halkı, son dönemde tarım konusunda çok zor zamanlar geçirdiklerini ifade ederek Milletvekili Uz'a destek olacaklarını ifade ettiler.
Haber Merkezi