Görev süresinin dolmasıyla görevine son verilen il sağlık müdürü Dr. Ali Taşçı’nın yerine İl  Sağlık Müdürü olarak Op .Dr. Gökhan Baştürk’ün ataması yapıldı. Op .Dr. Baştürk,  Dr. Ali Taşçı'dan görevi devraldı.

Dr. Ali Taşçı'dan İl Sağlık Müdürlüğü görevini devralan Op .Dr. Gökhan Baştürk için devir teslim töreni yapıldı. İl Sağlık Müdürlüğü binası önünde düzenlenen devir teslim ve vedalaşma törenine, ilin sağlık yöneticileri, sağlık çalışanları ve il sağlık müdürlüğü personeli de katıldı. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, kendisinden görevi devraldığı Dr. Ali Taşçı' ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Taşçı'nın sağlık yöneticileri, sağlık çalışanları ile vedalaşmasının ardından tören sona erdi. Yeni İl Sağlık Müdürü  Op .Dr. Gökhan Baştürk, görevi devralmasının ardından bir mesaj yayımladı.

Baştürk, “2016 yılı Kasım ayında İlimize Sağlık Bakanlığımız tarafından İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Ali Taşçı’ya bu zamana kadar göstermiş oldukları emeklerinden ve katkılarından dolayı ayrıca  tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen Covid-19 pandemisi nedeniyle ilimizdeki sağlık hizmetlerinin aksamadan sürdürülebilmesine katkı sağlayan  fedakar çalışmaları için kendisine teşekkür eder  yeni görevinde başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

BAŞHEKİM VE YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Devlet hastanesi başhekimi Ufuk Tali ve yöneticileri yeni İl Sağlık Müdürü Baştürk’ü ziyaret etti. Kendisine görevinde başarılar dilediler.

Muzaffer Cirtel