Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Türkiye Oyuncu Beyinler Turnuvasında İlimizi başarıyla temsil eden Türkiye Şampiyonu Çan Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Kuzey Şahin, Türkiye 6.sı Çan Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Miray Başaran, Akıl ve Zeka Oyunları Kayseri turnuvasına katılan İl Birincileri 18 Mart İlkokulu öğrencileri Çağan Kaçar ve Eymen Çıtakoğlu, Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.

Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu İl Formatörü Nazlı Giral, Çan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Ali Kır, Çan Cumhuriyet İlkokulu öğretmenleri Gürhan
Bayrak ile Nevin Şahin ve 18 Mart ilkokulu sınıf öğretmeni Hüsna Asya Çobanoğlu’nun da bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti. Katıldıkları Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası müsabakaları hakkında öğrencilerden bilgi alan Vali İlhami Aktaş, öğretmen ve öğrencileri tebrik edip, başarılarının devamını diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, Tüm Akıl ve Zeka Oyunlarında ilimizi başarıyla temsil eden öğretmen ve öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.
 
Haber Merkezi