Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzman Op. Dr. Ömer Suha Vardareli, Eskişehir doğumlu ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezunu oldu. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapan Vardareli, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı oldu.
Uzmanlık eğitimi ardındanVardareli, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Niğde Devlet Hastanesi, Çankırı Devlet Hastanesi, Niğde Bor Devlet Hastanesi, Çerkezköy Devlet Hastanesi, Özel İrmet Hospital, Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, Özel Loca Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Levent Hastanesi gibi birçok kurumda görev yaptı. Vardareli, 5 Aralık Pazartesi'den itibaren Lapseki Devlet Hastanesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzman Doktoru olarak görevine başladı.
Ankara doğumlu olan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Nuray Candan ise 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1990-1995 yılları arasında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlayarak Göz Hastalıkları Uzmanı oldu. Mecburi hizmetini Iğdır ve Doğubeyazıt Devlet Hastanelerinde yaptıktan sonra, 1998-2013 yılları arasında Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Sağlık Merkezinde görev yaptı. 2013-2017 yılları arasında özel hastane ve kliniklerde çalıştıktan sonra, 2017-2021 yılları arasında yurtdışında bulundu.
Op. Dr. Nuray Candan 5 Aralık Pazartesi'den Lapseki Devlet Hastanesi'nde Göz Hastalıkları Uzman Doktoru olarak görevine başladı.
Haber Merkezi