Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları ile gerçekleştirdiği olağan değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın ev sahipliğinde Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve Oda Başkanları katıldı.

Kentte hizmet veren esnaf ve sanatkârların sorunlarının, istek ve önerilerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, yerel yönetim ve esnafların pek çok alanda ortak çalışmalarının bulunduğunu, bu nedenle uzun yıllardır devam eden bu toplantıların faydasının da çok olduğunu söyledi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, katılım gösteren tüm oda başkanlarına teşekkür ederek, toplantıların hem esnaflar hem de vatandaşlar için önemli olduğunu kaydetti. Toplantıda, kentte hizmet veren esnaf ve sanatkârların talep ve önerileri de değerlendirilirken, sorunların çözümlerine ilişkin fikir alışverişi ile birlikte toplantı son buldu.