Saadet Partili kadınlardan umut ormanı

Saadet Partisi, Türkiye genelinde fidan kampanyası başlattı. Orman yangınları nedeniyle azalan ağaç sayısını artırmak için Umut Ormanı projesini hayata geçiriyor.

772 0
Saadet Partili kadınlardan umut ormanı

Saadet Partisi, Türkiye genelinde fidan kampanyası başlattı. Orman yangınları nedeniyle azalan ağaç sayısını artırmak için Umut Ormanı projesini hayata geçiriyor.

Saadet Partisi orman yangınları nedeniyle azalan ağaç sayısını artırmak için Umut Ormanı projesini hayata geçiriyor.

Saadet Partisi Çanakkale Kadın Kolları, yazılı bir basın açıklaması yaparak, “Günlerce süren yangınlar karşısında adeta ciğerlerimiz yandı. Bununla birlikte, yine ülkemiz, yıllardır, bir grup şirketin çıkarları için, beton uğruna;
büyük bir yeşil alan kaybına uğradı. Doğa üzerinde meydana gelen tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti.  Ancak biz bu yarayı, birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte onarabileceğimize inanıyoruz. Yanan ormanlarımızı, mahvedilen doğayı hep birlikte yeniden yeşertebileceğimizi umut ediyoruz. Bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha yaşanabilir Türkiye için canla başla çalışıyoruz. Betona kurban edilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşertebileceğimizi umut ediyor, yeşil Türkiye için çalışıyoruz. Kadınların, toplumun her alanında çalışan, düşünen, öğreten, iyileştiren, güzelleştiren olduğunu biliyor; her kadının huzur içerisinde yaşadığı günleri umut ediyor, güvenli Türkiye için çalışıyoruz. Her işçinin hakkını tam ve zamanında aldığı bir ülke umut ediyor,  kazanan Türkiye için çalışıyoruz. Gençlerimizi ‘’yarın ne olacak ?’’ endişesini taşımadığı, geleceğe güvenle baktığı günler umut ediyor,  büyüyen Türkiye için çalışıyoruz. Çiftçimizin sevgi ve emek ile ekip biçtiği, hakkını aldığı bir ülke umut ediyor,  üreten Türkiye için çalışıyoruz. Çocuklarımızın eğitim ve sağlık hizmetlerine eşit şartlarda ulaştığı dünya ile rekabet eden güçlü Türkiye için çalışıyoruz. Engellilerimize onurlu yaşam şartlarının sağlandığı,  kerim Türkiye için çalışıyoruz. Yaşlılarımızın korunup kollandığı, muhtaç olmadan yaşadığı,  şefkatli Türkiye için çalışıyoruz. Ülkemizde kaybolan adaleti; birlikte, yeniden tesis edeceğimizi umut ediyor,  adil Türkiye için çalışıyoruz. Herkesin doyduğu, yüzlerin güldüğü bir ülke umut ediyor,  mutlu Türkiye için çalışıyoruz” dedi.

Muzaffer Cirtel
 


Etiketler; #saadet partisi
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.