AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kurban bayramı namazını, Lapseki’de Sahil Camiinde kıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sabah camiye iki oğlu Ömer& Kerem ve Belediye başkanı Eyüp Yılmaz ,İlçe Kaymakamı Fatih Çelikkaya ,İlçe Başkanı Namık Ergin, İl Genel Meclis üyeleri Halil Özer, Hasan Engin, Gençlik kolları başkanı Oğuzhan Çırak ile birlikte kıldı.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kurban Bayramı namazını sonrasında vatandaşlar ile cami bahçesinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak bayramlaştı.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan” Öncelikle tüm milletimizin Kurban bayramını tebrik ediyorum. Biz Çanakkale’de bayram namazını her bayram farklı bir camide, farklı bir köyde, ilçede kılma adetimize devam ediyoruz. Bu gün de Lapseki merkez de sahil camiinde vatandaşlarımız ile birlikte kıldık. Cami çıkışında sosyal mesafeyi koruyarak vatandaşlarımız ile uzaktan olsa bayramlaştık. İstiyoruz ki ülkemizin dört bir tarafında huzur olsun, ülkemizin doğusunda batısında buradaki kardeşlik ortamı olsun. Bu ülke üzerinde hesabı olan, bu ülke üzerinde taşeronluk görevi yapan kim varsa hem bu bayram sabahı hatırına, bu milletin hatırına Allah bunlara imkan vermesin. Dolayısıyla ülkemize milletimize zeval vermesin” dedi.