Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve sigorta acentelerinden oluşan heyet İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan’ı ziyaret etti.
 
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, sigorta acenteleri Mümin Kahraman, Ahmet Yılmaz ve Bülent Canberk Tarhan ile TSO Muhasebe Memuru Adnan Demir’in hazır bulunduğu ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. Biga’nın ekonomik yapısı hakkında bilgiler veren Başkan Doğan, güvenlik ve ticaret arasındaki bağa dikkat çekerek, “Bir şehirde güvenlik olmazsa ticaret olmaz. Ticaret olmazsa üretim de olmaz. Aslında hepsi birbirinin parçası. Bunu en iyi başaran ilçelerden biri Biga’dır” dedi.
 
Biga TSO Başkanı Doğan yaptığı konuşmada, “Huzur ve güven için gece gündüz demeden görev yapan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz. Biga’da işadamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, güvenlik güçlerimiz Biga’nın başarısı ve huzuru için çalışıyor. Biga üretim gücüyle, ticari yapısıyla ülkemizin gelişmekte olan bir bölgesi. İş dünyası olarak Biga’nın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlamak için her zaman tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
Doğan ayrıca; “Güney Marmara’nın cazibe merkezi ilçemizde görev yapan başta Emniyet Müdürümüz Sayın Özkan’a ve çalışma arkadaşlarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.” dedi.
 
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve nezaketlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Özkan ise, “Güzel dileklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Biga gibi dinamik bir ilçede hizmet etmek çok güzel. Biga’nın başarılarına katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Daha güvenli bir Biga için tüm mesai arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalıştığımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Haber Merkezi
 


Kaynak: Haber Merkezi